Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Πριν από λίγο είδα ότι ο blogger πλέον παρέχει και τη δυνατότητα εισαγωγής poll στο blog, oπότε είπα να το δοκιμάσω και να ξεκινήσω ένα poll στο JohnKarakatsanis.gr (το βλέπεις στη δεξιά στήλη).
Η ερώτηση: Θα πας διακοπές φέτος;
Οι απαντήσεις:
1. Φυσικά, πάνω από 20 μέρες
2. Μία εβδομαδούλα το πολύ
3. Ένα 3ήμερο και πολύ είναι
4. Μπα, δεν έχω μία!
Έχω ορίσει σαν ημερομηνία και ώρα λήξης του poll τις 27 Ιουλίου, ώρα 18:00, αλλά αναλόγα με το πώς θα εξελιχτεί και τι συμμετοχή θα έχει, μπορεί να το αφήσω παραπάνω ή να το λήξω νωρίτερα.
Περιμένω τη συμμετοχή σου!