Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Έμεινα άναυδος διαβάζοντας πριν από λίγο το τελευταίο post του Μάνου Αντώναρου στις Απόψεις του zougla.gr.
Γράφει για την Ψιλικατζού ή αλλιώς Κωνσταντίνα Δελημήτρου, η οποία πριν από μερικούς μήνες σταμάτησε το blogging γιατί πολύ απλά κάποιοι της έσπασαν τα νεύρα.
Πολλοί έστειλαν email στον Μάνο, ζητώντας του να φέρει την Ψιλικατζού στο Outdoors του zougla.gr. Ο Μάνος το πρότεινε στην Κωνσταντίνα και εκείνη δέχτηκε.
Έτσι την Ψιλικατζού πλέον θα τη διαβάζετε στο Outdoors!
Το πρώτο της post έχει τίτλο “Δονήσεις”.