Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Την Τετάρτη το βράδυ βρέθηκα στη συναυλία που διοργάνωσε το Εθνικό Συμβούλιο Νεολαίας με τον Σάκη Ρουβά στο Καλλιμάρμαρο Στάδιο. Η συναυλία γινόταν για το περιβάλλον, οπότε περίμενα ότι στο τέλος δεν θα έφευγαν πολλοί παρατώντας πίσω τους μπουκάλια, σακουλάκια, χαρτάκια και άλλα σκουπίδια. Δυστυχώς όμως αρκετοί έφυγαν “ξεχνώντας” να πάρουν τα σκουπίδια τους μαζί τους.
Άραγε στο σπίτι τους όταν πίνουν πχ νερό μετά παρατάνε το μπουκαλάκι και περιμένουν να περάσει κάποιος να το μαζέψει;
Ντροπή τους!