Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Λίγες μέρες πριν τις Εθνικές Εκλογές 2009, συνάντησα την Σοφία Λουκέρη, υποψήφια βουλευτή με τη Νέα Δημοκρατία στην Α΄Αθήνας, για μία σύντομη συνέντευξη on camera. Η συνέντευξη έγινε στο ιατρείο της στον Άγιο Παντελεήμονα, που αυτές τις μέρες έχει μετατραπεί και σε πολιτικό γραφείο. Η ίδια απάντησε σε ερωτήσεις που είχαν αφήσει αναγνώστες σε προηγούμενο post, μας είπε γιατί είναι υπέρ της ανέγερσης ενός Μουσείου Ιατρικής Επιστήμης, ενώ όπως θα την ακούσετε να λέει προτεραιότητά της εφόσον εκλεγεί βουλευτής είναι η αντιμετώπιση της λαθρομετανάστευσης.
Δείτε τη συνέντευξη στο βίντεο που ακολουθεί, ενώ περισσότερα για την Σοφία Λουκέρη μπορείτε να δείτε στα παρακάτω links: