Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Τη θυμάστε την Αμαλία από το http://fakellaki.blogspot.com/ ;
Η Αμαλία σήμερα έφυγε από τη ζωή. Διαβάζω τα τελευταία της posts και εξοργίζομαι. Ήθελα να ήξερα πώς θα νιώσουν όλοι αυτοί οι ανευθυνο-υπεύθυνοι καρεκλάτοι που τα έχουν σκατά με το σύστημα υγείας στη χώρα μας όταν θα διαβάσουν ότι η Αμαλία δε ζει πια; Πώς νιώθεις κύριε Καραμανλή, κύριε Αβραμόπουλε, κύριε Κακλαμάνη (ως πρώην υπουργός υγείας); Πώς νιώθετε κύριοι διοικητές των διαφόρων υπηρεσιών υγείας που η Αμαλία εκτός από τον καρκίνο που είχε υπέφερε και από εσάς;