Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ομολογώ ότι εντυπωσιάστηκα βλέποντας τις παραπάνω εικόνες σε σχετικό post στο blog valiacaldadog.blogspot.com, με την Αλέκα Παπαρήγα στη Βουλή να χρησιμοποιεί ένα iPhone! Θα ήθελα πολύ να ξέρω τι έκανε εκείνη τη στιγμή… Χαζεύει απλά το υπέροχο user interface; Στέλνει γραπτό μήνυμα, mms ή email; Σερφάρει σε κάποια ιστοσελίδα;
Τώρα περιμένω να “σκάσει” φωτογραφία με την Αλέκα Παπαρήγα στη Βουλή ή σε κάποια συγκέντρωση να διαβάζει το κείμενο της ομιλίας της σε ένα MacBook Air!