Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ξεκινάμε τον κύκλο συνεντεύξεων με υποψήφιους βουλευτές ενόψει των Εθνικών Εκλογών 2009 με την Αθηνά Μαλαγαρδή, υποψήφια στις βουλευτικές εκλογές για πρώτη φορά, με το ΠΑΣΟΚ στην Α΄Αθήνας. Είναι δικηγόρος παρ΄Αρείω Πάγω, διδάκτωρ Εργατικού Δικαίου της Νομικής Αθηνών, ενώ το 2002 είχε εκλεγεί διαμερισματική σύμβουλος στο Δήμο Αθηναίων. Τη συνάντησα στο γραφείο της στο κέντρο της Αθήνας, όπου κάναμε μία σύντομη συνέντευξη, όπου απάντησε και σε ερωτήσεις αναγνωστών του xblog.gr.
Δείτε τη συνέντευξη στο βίντεο που ακολουθεί, ενώ περισσότερες πληροφορίες για την Αθηνά Μαλαγαρδή μπορείτε να βρείτε στα παρακάτω links: