Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Δύο περίπου εβδομάδες πριν τις Ευρωεκλογές 2009 και ξεκίνησε ο “βομβαρδισμός” με τα διαφημιστικά σποτ των κομμάτων, με το χαρακτηριστικό “πολιτική διαφήμιση” πριν την προβολή τους. Νέα Δημοκρατία, ΠΑΣΟΚ, ΚΚΕ και ΣΥΡΙΖΑ ξόδευσαν αρκετά εκατομμυριάκια για τη δημιουργία τους, επιστρατεύοντας μεταξύ άλλων παπαγαλάκια, μπηχτές και “θα” για να προσελκύσουν την ψήφο του κόσμου.
Διαλέξαμε ένα σποτ από κάθε κόμμα που εντοπίσαμε στο YouTube και σας τα παρουσιάζουμε.