Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Για όσους έμειναν να περάσουν τις γιορτές στην Αθήνα, όπως κι εγώ, μία βολτούλα στην πλατεία Συντάγματος νομίζω ότι επιβάλλεται… Χιλιάδες πολύχρωμα λαμπιόνια κάνουν τη νύχτα μέρα, το μεγάλο δέντρο δεσπόζει στην πλατεία, ενώ πόλο έλξης για τα μικρά παιδιά αποτελεί -τι άλλο;- το καρουσέλ.
Το παραπάνω βιντεάκι το τράβηξα πριν από μερικές μέρες, βολτάροντας στην πλατεία Συντάγματος και την Ερμού.