Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ονομάζεται Βασίλης Μπουλάτ, είναι 25 ετών και έχει ύψος περίπου 1,70. Η τελευταία φορά που είχε επικοινωνία με την οικογένειά του ήταν το πρωί του Σαββάτου 30 Αυγούστου 2008, όταν έφυγε από το σπίτι του στο Νέο Ηράκλειο Αττικής.
Από τότε αγνοείται. Πρόκειται για φίλο μιας φίλης μου, η οποία με ενημέρωσε σχετικά με την εξαφάνιση. Έχει δημιουργηθεί επίσης ένα group στο Facebook για τον Βασίλη.
Αν τύχει και τον δείτε πουθενά και τον αναγνωρίσετε επικοινωνήστε με την αστυνομία, που είναι ενήμερη, ενώ δεν είναι κακή ιδέα να ενημερώσετε φίλους και γνωστούς για την εξαφάνιση.