Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Να και το τηλεοπτικό σποτ της καμπάνιας του νέου, ανανεωμένου Ελεύθερου Τύπου, που κυκλοφορεί αυτή την Τετάρτη 23 Μαϊου 2007. Μολονότι εφημερίδες γενικά δε διαβάζω, εκτός από το Πρώτο Θέμα (στις υπόλοιπες ρίχνω μια ματιά στις διαδικτυακές τους εκδόσεις), την Τετάρτη θα πάρω ένα φύλλο για να δω τη νέα έκδοση.
Παράλληλα με την κυκλοφορία του νέου Ελεύθερου Τύπου θα ξεκινήσει τη λειτουργία του και το e-tipos.com.