Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Το αδιαχώρητο επικράτησε χθες δύο εκδοτήρια εισιτηρίων για τη συναυλία της Madonna, στην Πανεπιστημίου (Ticket House) και στο ΟΑΚΑ, από τους φαν της ποπ τραγουδίστριας που περίμεναν ακόμα και από τις 2:00 τη νύχτα υπομονετικά να ξεκινήσει η πώληση των εισιτηρίων!
Όπως είναι λογικό τα περισσότερα από τα 80.000 μαγικά χαρτάκια έχουν εξαφανιστεί, ενώ είναι πολύ λίγα αυτά που περιμένουν τους τελευταίους και… τυχερούς να τα αποκτήσουν.
Η Αναστασία με την Κατερίνα ήταν από χθες το πρωί στις 9:00 στην ουρά για εισιτήρια (μέχρι 6 δίνονται στο κάθε άτομο) και τελικά αγόρασαν εισιτήρια στις 5:00 το απόγευμα! Μου έστειλαν μερικές φωτογραφίες με την ουρά που σχηματίστηκε στην Πανεπιστημίου, η οποία έφτασε μέχρι και τα 3 χλμ!