Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Μία ημέρα έμεινε ακόμα για την κλήρωση των πέντε πακέτων δωρεάν Web Hosting για ένα χρόνο, που προσφέρει η Digitalbox μέσω του Mucube.gr!
Μιας και αύριο είναι το Open Coffee, θα κάνω την κλήρωση εκεί, θα ζητήσω δηλαδή από πέντε άτομα εκεί να μου πουν 5 αριθμούς on camera και αυτοί οι 5 θα κερδίσουν δωρεάν hosting για 1 έτος.
Συμμετοχές γίνονται δεκτές μέχρι αύριο στις 12:00 το μεσημέρι. Αν θέλετε να συμμετάσχετε κι εσείς κάντε κλικ εδώ και αφήστε σχόλιο!