Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Έφτασε και στο δικό μου mailbox το παρακάτω:
Κυριακή 8 Ιουλίου και ώρα 7:00 το απόγευμα όλοι έξω από τη Βουλή. Απαίτησε την αναδάσωση όλων των καμένων εκτάσεων. Μακριά από πολιτικές σκοπιμότητες απαίτησε δράση τώρα. Μην μένεις άπραγος αυτή την φορά. Προώθησε αυτό το μήνυμα σε όσους πιο πολλούς μπορείς και κατέβα στους δρόμους στην πιο μαζική συγκέντρωση για το περιβάλλον.
Συμφωνώ με τέτοιες κινήσεις κλπ, αλλά θέλω να πιστεύω ότι δε θα ξεχάσουμε το θέμα και θα κινητοποιηθούμε ξανά για το θέμα της αναδάσωσης το χειμώνα, οπότε και είναι η καταλληλότερη εποχή για αναδάσωση. Όπως επίσης συμφωνώ με την άποψη του Titana να φροντίσουμε όλοι να βάλουμε μερικές γλάστρες στις βεράντες και τις αυλές μας.