Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Μας δουλεύουν ψιλό γαζί μου φαίνεται ΔΕΗ, Siemens, διευθυντές, προϊστάμενοι, βουλευτές, υπουργοί κλπ… Πώς εξηγείται το γεγονός ότι από τη μία η ΔΕΗ αυξάνει τα τιμολόγια του ρεύματος και από την άλλη “χαρίζει” 3.3 εκατομμύρια ευρώ στη Siemens, διαγράφοντας ρήτρες για μή εμπρόθεσμη παράδοση έργων;
Και μετά βγαίνουν και λένε για άνοδο της τιμής του πετρελαίου, την οποία επιβαρύνονται αναγκαστικά οι καταναλωτές κλπ… Γιατί η επιχείρηση δεν κάνει σοβαρές επενδύσεις; Γιατί χαρίζει τις ρήτρες; Γιατι, γιατί, γιατί…
[via]