Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Οι κάτοχοι PlayStation 3 (PS3) και Nintendo Wii μπορούν πλέον να παρακολουθήσουν τα βίντεο του YouTube μέσα από τις τηλεοράσεις τους!
Η ανακοίνωση έγινε πριν από μερικές μέρες από την ομάδα του YouTube και αφορά το κανάλι του YouTube για τηλεόραση, το οποίο είναι διαθέσιμο στο www.youtube.com/tv.
Έχει σχεδιαστεί εξ΄ολοκλήρου για οθόνες τηλεοράσεων, οπότε διαθέτει πιο απλό interface, κείμενα με μεγαλύτερα γράμματα και δυνατότητα auto-play, ενώ σας δίνει την δυνατότητα να παρακολουθήσετε τα βίντεο σε full screen.
Έχετε υπόψη ότι η συγκεκριμένη σελίδα δεν λειτουργεί μέσω του PC browser, ενώ αυτή τη στιγμή βρίσκεται σε beta έκδοση.
[photo by Dekuwa]