Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ανακοινώθηκε επιτέλους η νέα ημερομηνία για την εκδίκαση της υπόθεσης του blogme.gr. Η δίκη θα γίνει στις 14 Δεκεμβρίου 2007, ώρα 9:00, στο κτήριο 9 του Πρώτου Τριμελούς Πλημμελειοδικείου Αθηνών της πρώην Σχολής Ευελπίδων. Είχα γράψει και παλαιότερα για το θέμα, περισσότερα μπορείτε να δείτε στο blogme.gr, ενώ φυσικά μη ξεχάσετε αν θέλετε να υπογράψετε το σχετικό petition για το blogme.gr.