Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Η Peugeot επιστράτευσε 308 ηθοποιούς για τη διαφημιστική προώθηση του 308CC στην αγγλική αγορά!
Το ξεχωριστό στοιχείο είναι ότι οι ηθοποιοί ξεχύθηκαν στους δρόμους του Λονδίνου γυμνοί, φορώντας μόνο ένα μπλε κασκόλ, ή μάλλον έτσι νόμιζαν οι Λονδρέζοι, αφού οι ηθοποιοί φορούσαν στολές στο χρώμα του δέρματος!
[via]