Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Στη Γενεύη όπως δείχνουν τα πράγματα θα δούμε ένα νέο αυτοκίνητο από την Rinspeed. Βασισμένο πάνω στο Fiat Abarth 500, το νέο E2 ετοιμάζεται να μας δείξει τα δόντια του.
Λόγω της οικονομικής κρίσης οι αυτοκινητοβιομηχανίες οφείλουν να δημιουργήσουν αυτοκίνητα με γνώμονα την οικονομία καυσίμου, έτσι το νέο Ε2 διαθέτει ένα διακόπτη με τον οποίο ο οδηγός μπορεί να επιλέξει χαρτογράφηση με 60 άλογα με μέση κατανάλωση 4 λίτρα / 100 χλμ για χρήση εντός πόλης, ενώ για γρήγορες βόλτες μπορεί να επιλέξει την δεύτερη χαρτογράφηση με απόδοση 160 άλογα και μέση κατανάλωση 7 λίτρα / 100 χλμ.
Άντε, λοιπόν, και καλές βόλτες!