Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Τελευταίος επισκέφθηκε το Ζάππειο ο Γιώργος Παπανδρέου, για τις καθιερωμένες δηλώσεις του ως ο νέος Πρωθυπουργός της Ελλάδας. Ευχαρίστησε τους πολίτες για την εμπιστοσύνη τους και είπε χαρακτηριστικά ότι “σήμερα αλλάζουμε αλλάζουμε πορεία για την Ελλάδα και τη ζωή όλων μας, ξεκινώντας μια μεγάλη εθνική προσπάθεια να βάλουμε τη χώρα ξανά σε πορεία ανάτασης, προόδου, δημιουργίας, με μοναδική πυξίδα τον πολίτη και μόνο τον πολίτη”.