Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Χτες, Κυριακή, βλέποντας τον πολύ καλό καιρό και τη λιακάδα, ανεβήκαμε βολτούλα στου Φιλοπάππου.. Περπατήσαμε αρκετά, χορτάσαμε πράσινο (κάτι που στην Κυψέλη δεν υπάρχει), είδαμε όλη την τσιμεντούπολη-Αθήνα και μετά κατεβήκαμε Θησείο για βάφλες με παγωτό..