Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ανακοινώθηκε το summer dance tour του Βασίλη Τσιλιχρήστου. Ο γνωστός dj και club owner εδώ και πολλά χρόνια τον Ιούλιο και τον Αύγουστο θα ανέβει στα decks των πιο γνωστών club σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Κύπρο, Χαλκίδα, Μύκονο, Κέρκυρα, Ρόδο, Κρήτη, Σαντορίνη, Σπέτσες, Χίο, Μυτιλήνη, Κεφαλονιά, ενώ στις 25 Ιουλίου θα παίξει μουσική στο St. Tropez!
Αναλυτικά οι ημερομηνίες του Summer Dance Tour: