Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Στο πλαίσιο του Global Dance Festival, που διεξάγεται τα τελευταία 8 χρόνια στην Αμερική και φέτος έρχεται για πρώτη φορά στην Ευρώπη, ο Tiesto ήρθε χθες στην Αθήνα και έπαιξε στο Γήπεδο Ξιφασκίας στο Ελληνικό, ξεσηκώνοντας τον κόσμο που βρέθηκε εκεί! Ο super star dj έμεινε στα decks 4 ώρες ακριβώς (ανέβηκε στις 11 και κατέβηκε στις 3 τη νύχτα), χαρίζοντας μοναδικές στιγμές στον κόσμο που κατέκλυσε το γήπεδο!
Απολαύστε τα βίντεο!