Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Εδώ και μία εβδομάδα περίπου έχω στα χέρια μου το HP Photosmart Premium Fax All-in-One C309a, νομίζω ένα από τα καλύτερα πολυμηχανήματα που κυκλοφορούν στην ελληνική αγορά. Πριν παρουσιάσουμε το αναλυτικό review σκεφτήκαμε να κάνουμε ένα βίντεο όπου σίγουρα θα δείτε καλύτερα κάποιες από τις δυνατότητές του.
Το ΗΡ Photosmart Premium Fax All-in-One είναι κατάλληλα σχεδιασμένο για πολυάσχολους οικιακούς χρήστες που αναζητούν μία ολοκληρωμένη λύση με λειτουργίες εκτύπωσης, αντιγραφής, σάρωσης, αποστολής και λήψης φαξ, εκτύπωση εγγράφων πιστότητας laser αλλά και εκτύπωση φωτογραφιών ποιότητας εργαστηρίου με αξιοπιστία και ευκολία στην χρήση.