Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Η Twin Peak είναι μία startup εταιρεία, που ιδρύθηκε το 2003 από μια ομάδα με εμπειρία στις δορυφορικές επικοινωνίες. Έχει αδειοδοτηθεί να παρέχει δορυφορικές υπηρεσίες και διαθέτει δικό της δορυφορικό σταθμό στο Λαύριο.
Δείτε στο παραπάνω βίντεο την παρουσίαση του Νίκου Μικρούδη, CTO της εταιρείας, στην 21η συνάντηση του Open Coffee, ο οποίος μας έκανε και επίδειξη της νέας υπηρεσίας video on demand MoviePeak, την οποία ετοίμαζαν τρία χρόνια τώρα.