Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ο Νίκος Μωραϊτάκης είναι Director of Product Development της Upstream Systems, μιας εταιρείας με ραγδαία ανάπτυξη και εξάπλωση σε πάρα πολλές χώρες (περισσότερες από 40 αν δε κάνω λάθος). Η εταιρεία ξεκίνησε το 2001 και δραστηριοποιείται στο χώρο του mobile marketing.
Δείτε στο παραπάνω βίντεο τα όσα είπε στη χθεσινή 21η συνάντηση του Open Coffee στο Divani Caravel, καθώς και τι απάντησε στις ερωτήσεις που ακολούθησαν.