Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Τι blogs, forums, internet και social media λέμε τώρα! Ούτε blogs, ούτε δελτία ειδήσεων στα mainstream media! Η εναλλακτική ενημέρωση ακούει στο όνομα Κατέλης και στους υπόλοιπους ρεπόρτερ από τους οποίους πλαισιώνεται στο δελτίο του Je t’ aime!
Δεν είχα δει το Je t’ aime της προηγούμενης εβδομάδας, αλλά πέτυχα τώρα τα σχετικά βιντεάκια στο youtube. Για πολλά γέλια…