Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Σας χαιρετώ για 2η φορά αυτό το καλοκαίρι..
Σε λίγες ώρες αναχωρώ για το λιμάνι του Αγίου Κωνσταντίνου..
..και από εκεί με πλοίο για το πανέμορφο νησί των Σποράδων..
..από το οποίο και κατάγομαι!!
Σε λίγες ώρες αναχωρώ για το λιμάνι του Αγίου Κωνσταντίνου..
..και από εκεί με πλοίο για το πανέμορφο νησί των Σποράδων..
..από το οποίο και κατάγομαι!!
Τα λέμε προς τέλη Αυγούστου!!