Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Αλλάζει η ώρα, επανερχόμαστε στη χειμερινή ώρα, που σημαίνει δηλαδή ότι πάμε τα ρολόγια μας μία ώρα πίσω. Η αλλαγή κανονικά γίνεται στις 4:00 τα ξημερώματα, αλλά σίγουρα οι περισσότεροι ή έχουν κάνει ήδη την αλλαγή ή θα την κάνουν κατά τη διάρκεια της ημέρας.
Η χειμερινή ώρα θα διατηρηθεί μέχρι το τελευταίο Σαββατοκύριακο του Μαρτίου, οπότε και θα ξαναπεράσουμε στη θερινή ώρα.