Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Από τα κεντρικά γραφεία του ΚΚΕ στον Περισσό έκανε δηλώσεις για το εκλογικό αποτέλεσμα η γενική γραμματέας του κόμματος Αλέκα Παπαρήγα. “Έρχεται θύελλα, έρχονται αντιλαϊκά μέτρα και το Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας δηλώνει έτοιμο να αναλάβει περισσότερες πρωτοβουλίες και ευθύνες για να δημιουργηθεί το ενιαίο μέτωπο εργατών, αγροτών, αυτοαπασχολουμένων, που θα συμπεριλάβει και αυτούς που ψήφισαν την Νέα Δημοκρατία ή έδωσαν την νίκη στο ΠΑΣΟΚ”, είπε μεταξύ άλλων η κ. Παπαρήγα.