Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Έρευνα για τους έλληνες bloggers ξεκίνησε πρόσφατα το Πάντειο Πανεπιστήμιο με υπεύθυνο ερευνητή τον κο Ζαφείρη Καραμπάση. Μπορείς να συμμετάσχεις στην έρευνα και να δεις περισσότερες πληροφορίες για αυτήν κάνοντας κλικ εδώ. Μέσα σε 5 ημέρες έχουν συμπληρωθεί 851 ερωτηματολόγια. Απάντησα κι εγώ στην έρευνα πριν από μερικές μέρες, το ερωτηματολόγιο είναι σύντομο και περιεκτικό.