Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Με βροχές και καταιγίδες θα μας αποχαιρετήσει ο Αύγουστος μου φαίνεται… Στο Χαλάνδρι, όπου βρίσκομαι τώρα, βρέχει από τις 11:00, ενώ όσο περνάει η ώρα η βροχή δυναμώνει…
Σύμφωνα με έκτακτο δελτίο πρόγνωσης επικίνδυνων καιρικών φαινομένων από την ΕΜΥ, μέχρι το μεσημέρι αναμένονται βροχές και καταιγίδες σε Θεσσαλία, Βόρειες Σποράδες, Εύβοια, Ανατολική Στερεά και Αττική.
Μικρή πτώση σημειώνει και η θερμοκρασία, η οποία δε θα ξεπεράσει τους 30 βαθμούς Κελσίου. Όλα αυτά μέχρι την Πέμπτη, οπότε και αναμένεται άνοδος της θερμοκρασίας…
Καλό φθινόπωρο!
[photo by RobW]