Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Εξαιρετική εμπορική πορεία φαίνεται να πραγματοποιεί το νέο iPhone 3GS καθώς κατάφερε να σημειώσει ένα εκατομμύριο πωλήσεις τις τρεις πρώτες μέρες της κυκλοφορίας του στην αμερικανική αγορά. Παρόλο που η εξωτερική του εμφάνιση δεν άλλαξε καθόλου από το προηγούμενο iPhone 3G, πολλοί ήταν οι φανατικοί θαυμαστές που έσπευσαν να το αγοράσουν.
Αξίζει να αναφέρουμε ότι οι καταναλωτές εκείνοι, οι οποίοι κατέβασαν ήδη την έκδοση iPhone OS 3.0 για το τηλέφωνό τους, τις πρώτες πέντε ημέρες μετά από την ανάρτησή της στο site της Apple, φτάνουν τα πέντε εκατομμύρια.
“Οι πελάτες ψήφισαν και το iPhone είναι ο νικητής”, ήταν η λιτή δήλωση του ιδρυτή της Apple, Steve Jobs.
Απ ότι φαίνεται το νέο iPhone 3GS θα είναι το νέο gadget που θα μας απασχολήσει για όλο το 2009.